Bisiklet Çantaları

Bisiklet Çantaları


Lezyne S Caddy Sele Altı Çanta
Küçük ama geniş Velcro kayış ile sele boruna montajlanabilir. Tüm hava şartlarına dayanabilmesi için dayanıklı naylon kumaştan oluşturulmuştur. İç kısımda bulunan etiketli cepleri ile kullanılacak ekipmanın organize edilmesi sağlanmıştır. Rahat açma kapama için parmak tutamağı bulunur. Kapak kısmındaki reflektör b..
20,34 €
Lezyne M Caddy Sele Altı Çanta
Su geçirmezVelcro kayış ile sele boruna montajlanabilir. Tüm hava şartlarına dayanabilmesi için dayanıklı naylon kumaştan oluşturulmuştur. İç kısımda bulunan etiketli cepleri ile kullanılacak ekipmanın organize edilmesi sağlanmıştır. Rahat açma kapama için parmak tutamağı bulunur. Kapak kısmındaki reflektör bant ile ge..
24,76 €
Lezyne L Caddy Sele Altı Çanta
Geniş HacimVelcro kayış ile sele boruna montajlanabilir. Tüm hava şartlarına dayanabilmesi için dayanıklı naylon kumaştan oluşturulmuştur. İç kısımda bulunan etiketli cepleri ile kullanılacak ekipmanın organize edilmesi sağlanmıştır. Rahat açma kapama için parmak tutamağı bulunur. Kapak kısmındaki reflektör bant ile ge..
28,29 €
Lezyne Micro Caddy M Sele Altı Çanta
Kompak ve aero dizaynlı Sele altına kolay montajlanması için kayış kısmı elastik naylondan imal edilmiştir. Tüm hava şartlarına dayanabilmesi için dayanıklı naylon kumaştan oluşturulmuştur. İç kısımda bulunan etiketli cepleri ile kullanılacak ekipmanın organize edilmesi sağlanmıştır.  Teknik Özellikler Bo..
28,29 €
Lezyne Energy Caddy Kadro Çantası
Time Trail vazgeçilmesiTriatlon sporcularının bisiklet vazgeçilmezi. Üç noktadan montajı sayesinde sürüş esnasında kayma yapmaz. Besin jelleri ve atıştırmalıklar için idealdir. Dayanıklı naylon kumaşla kaplanmış EVO köpükten imal edilmiştir. Bu şekilde boş kalsa bile şekli bozulmaz. Doluluk oranına göre iç kısım genişl..
29,18 €
Lezyne Dry Caddy QR Sele Altı Çanta
Hızlı Tak Çıkar sistemine sahip su geçirmez sele altı çantaQR montaj sistemine sahip geniş iç hacimli sele altı çanta. Yüksek frekans kaynakları ile çok dayanıklı ve dikişsiz. Kıvrılarak açılan kapağı gerektiğinde daha fazla iç hacme sahip olmanızı sağlar. Arka ve yanlardaki Lezyne logoları reflektörlüdür ve gece görün..
39,45 €
Lezyne Flow Caddy Alet Matarası
Daha Sert Daha GenişHer türlü matara kafesine uyacak şekilde sert malzemeden üretilmiştir. Su geçirmezlik için kapak kısmı dişli olarak üretilmiştir. Teknik Özellikler Boyut/Ağırlık:  60g / 73x73x135mm Renkler :    .tooltip_lezyne { borde..
10,61 €
Gösterilen: 1 ile 7 arası, toplam: 7 (1 Sayfa)