KASKOrbea H10 Kask
H10! Her tutku içinDüşük iç temas noktası maksimum konfor ve sürüş esnasında daha fazla havalandırma sağlar. Hafifliği ile sürüş esnasında sizi rahatsız etmez. 25 hava  kanalı ile daha hızlı soğutma sağlar.  İç kısımda bulunan kafa tampon fitilleri kolay temizlenir.Detaylar :Havalandırma : ES INDEX ..
0,00 €
Orbea Kids Kask (Çocuk Kaskı)
Çocuklar bisiklet kullanırken bisiklet güvenliği hakkında neler yapmaları gerektiğini bilemezler.Onlar eğlenceli renkleri olan ve konforlu Orbea Sport Kids kaskı beğenerek giyecekler.İç kısım EPS köpük ve dış yüzey polikarbonat malzemeden üretilmiştir.İkisinin birleşimi ile mükemmel hafiflik ve sağlamlık sağlanmıştır.S..
0,00 €
Orbea R10 Kask
Full Aero Kask mı Arıyorsunuz? O zaman R10 R10 kask ağırlık, havalandırma ve aerodinamiği hedefleyen bir sistem üzerine tasarlanmıştır.R10 kask benzersizdir. Çünkü oldukça ince, hafif ve hibrid aero olarak tasarlanmıştır. Kafa yapısına tam olarak uyması için kafa temas noktaları azaltılmıştır. Bu sayede çok hafif ..
0,00 €
Orbea R50 Kask
R50! Her tutku içinDüşük iç temas noktası maksimum konfor ve sürüş esnasında daha fazla havalandırma sağlar. Hafifliği ile sürüş esnasında sizi rahatsız etmez. 19 hava  kanalı ile daha hızlı soğutma sağlar.  İç kısımda bulunan kafa tampon fitilleri kolay temizlenir.Detaylar :Düşük hacimli:(Mükemmel Aerod..
0,00 €
Orbea Rune Kask
Orbea Rune Bisiklet Kaskı köpük iç yüzeyden ve polikarbonat dış yüzeyden oluşmaktadır.  İkisinin birleşimi ile mükemmel hafiflik ve sağlamlık sağlanmıştır.  Sıcak havalarda başınızı serin tutmak için 22 adet hava boşluğu bulunmaktadır...
0,00 €
Orbea Youth Kask (Genç Kaskı)
4-8 yaş arası çocuklar için..
0,00 €
Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)