Katlanır Bisikletler

Katlanır Bisikletler
Bisikletsiz bir yaşam düşünemeyenler için ORBEA katlanır bisiklet serisi sizinle.


Hayatınızı kolaylaştırmak ve renk katmak ister misiniz? Cevabınız evet ise FOLDING serisi bu iş tasarlanmış katlanma özelliği sayesinde her ortama rahatlıkla sokulabilecek bir bisiklet modelidir. Gerek şehir içi ulaşım araçlarıyla entegre, gerek aracınızın bağajında yaya olarak ulaşmanız gereken konumlara yardımcı, gerek teknenizde kıyıya çıkarak yeni keşifler için bir arkadaş, gerekse küçültülmüş hacmi ile saklama kolaylığı olsun. Bir bisikletten ötesi diyorsanız FOLDING modellerinden birisi sizin için var.


Orbea Folding A10 (Katlanır Bisiklet)
Bisikletsiz asla diyorsanız Folding A20!Bisikletinizden asla vazgeçemesenizde, büyük boyutları zaman zaman taşıma konusunda sorun olabilir. İşte burada Folding A10 devreye girer. Şehir içinde ulaşım araçlarını gezilerinize dahil etmek,tekne seyahatlerinizde yanınızda taşıyabilmek ve küçük hacim gerektiren tüm şartlarda..
560,00 €
Orbea Folding A20 (Katlanır Bisiklet)
Bisikletsiz asla diyorsanız Folding A20!Bisikletinizden asla vazgeçemesenizde, büyük boyutları zaman zaman taşıma konusunda sorun olabilir. İşte burada Folding A20 devreye girer. Şehir içinde ulaşım araçlarını gezilerinize dahil etmek,tekne seyahatlerinizde yanınızda taşıyabilmek ve küçük hacim gerektiren tüm şartlarda..
490,00 €
Gösterilen: 1 ile 2 arası, toplam: 2 (1 Sayfa)