Dağ Bisikletleri

Dağ Bisikletleri
Müthiş bir heyecan; daracık orman yolları, birbiri ardına gelen inişler, bazen zorlu çıkışlar ve bazen de dağın tepesinde enfes manzaralar...


Dağ bisikletinin felsefesinde sağlamlık, denge ve zorlu şartlarla mücadele edebilme yetisi yatar. ORBEA dağ bisikletlerinde sizin konfordan ödün vermeden tüm bunlara sahip olabilmeniz için özgün tasarımlar ve teknolojik materyaller kullanılır. Geometrik yapısındaki kendine özgü açı farkları dengenin yanında enerji tasarrufu sağlayarak uzun ve zorlu sürüşlerinizde en büyük destekçiniz olur. ORBEA tasarımlarını oluştururken profesyonel yarış ekiplerinin tecrübelerini kullanır. Sizin başarı ve mutluluğunuz için. Güç sizinle.


Orbea Alma M-LTD
Alma dünyasına hoş geldinizOrbea'nın OMR teknolojisi üzerine inşa edildi. Elektroik vites ve elektronik kontrollü maşanın sihrine bakın.Dünya şampiyonası, pro racing kategorilerinin vazgeçilmezi Alma ile tanışın. Orbea nın OMR karbon kadro teknolojisi üzerine inşa edilmiş olan Alma M-LTD, Fox elektronik kontrollü maşas..
0,00 €
Orbea Alma M-LTD (2017)
 Kendi Bisikletini Tasarla ..
9.250,00 €
Orbea MX 10 (2017)
Arazide Pedalla!Orbea MX 10 parkurlarda şampiyon olmak için var. Hafif alaşımlı kadro her daim dayanıklılığı hedeflemiştir. İçten geçmeli kablo sistemi ile görselliği maksimize eder. Shimano hidrolik disk frenler zor alanlarda bile mükemmel tutuş sağlar. Prowheel Zephyr ikili aynakol ve 10 lu arka vites ile tepele..
1.290,00 €
Orbea Occam AM M-LTD
Eve HoşgeldinYeni Occam AM M-LTD çok yönlü bir dağ bisikletidir. Temel geometrisi XC kategorisi içindir. Ancak OMR karbon gövde teknolojisi ile en kötü arazi şartlarında bile size en iyiyi sunmak için hazır. Occam AM tek bir şey için üretildi. Dağ sürüşü. Size her türlü kötü şartta en iyiyi sunmak için Shimano XTR vite..
0,00 €
Orbea OIZ M-LTD
Kazanmak için doğdu!OIZ M-LTD  bizim en üst seviye full süspansiyon bisikletimiz. OIZ M-LTD modelini OIZ OMR karbon fiber gövde üzerine inşaa ettik. Bununla birlikte darbelere karşı daha dayanıklı ve daha hızlı çekiş sağlamasının yanısıra size bir tıkla kontrol etme yeteneği vermek için FOX iCTD elektronik süspans..
11.490,00 €
Orbea Rallon X-Team
Zariflik, sadelik, Shimano XT mükemmelliği, hafifliği ve performansı full süspansiyon bir ORBEA ile birleşirse sonuç ne olabilir? RALLON X-TEAM tabii ki. DT-Swiss Spline E-1700 jantlar Bos Kirk Rallon Custom ön amortisör ve şimdiye kadar yapılmış en iyi arka süspansiyon ile X-TEAM taviz vermez bir RALLON'dur.En iyi End..
0,00 €
Orbea Alma M-TEAM
Alma dünyasına hoş geldinizOrbea'nın OMR teknolojisi üzerine inşa edildi. Dünya şampiyonası, pro racing kategorilerinin vazgeçilmezi Alma ile tanışın. Orbea nın OMR karbon kadro teknolojisi üzerine inşa edilmiş olan Alma M-TEAM, Fox Float ve Shimano XTR M9000 vites komponenti ile kazanmak için hazır. "Alma" İ..
7.490,00 €
Orbea Alma M-TEAM (2017)
 Kendi Bisikletini Tasarla ..
7.490,00 €
Orbea MX 20 (2017)
Arazide Pedalla!Orbea MX 20 parkurlarda şampiyon olmak için var. Hafif alaşımlı kadro her daim dayanıklılığı hedeflemiştir. İçten geçmeli kablo sistemi ile görselliği maksimize eder. Shimano hidrolik disk frenler zor alanlarda bile mükemmel tutuş sağlar. Prowheel Zephyr ikili aynakol ve 10 lu arka vites ile tepele..
1.140,00 €
Orbea Occam AM M10
Eve HoşgeldinYeni Occam AM M10 çok yönlü bir dağ bisikletidir. Temel geometrisi XC kategorisi içindir. Karbon gövde teknolojisi ile en kötü arazi şartlarında bile size en iyiyi sunmak için hazır. Occam AM tek bir şey için üretildi. Dağ sürüşü. Size her türlü kötü şartta en iyiyi sunmak için Shimano XT vites gurubu, Fox..
0,00 €
Orbea OIZ M-Team
En Hızlısı OIZ!OIZ, Luna Pro Takımındaki Catharine Pendrel altında ilk XC dünya kupasını kazandı. Bu sezon OIZ M-TEAM 27,5" ve 29" lik jantlarla karşınızda. Tüm bu donanımları Shimano XTR grubu ve OMP karbon fiber gövde ile daha da güçlendirdik. Başarının ruhu sizinle...
0,00 €
Orbea Rallon X10
Zariflik, sadelik, Shimano XT mükemmelliği, hafifliği ve performansı full süspansiyon bir ORBEA ile birleşirse sonuç ne olabilir? RALLON X-10 tabii ki. DT-Swiss Spline E-1900 jantlar Fox Float süspansiyon ile X10 taviz vermez bir RALLON'dur.En iyi Enduro all mountain...
4.990,00 €
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 39 (4 Sayfa)