Matara KafesleriLezyne Alloy Cage Matara Kafesi
CNC ile şekillendirilmiş alüminyum matara kafesiTamamen CNC ile işlenmiş alüminyumdan üretilmiştir. Teknik ÖzelliklerBoyut/Ağırlık: 42gRenkler :   .tooltip_lezyne { border-bottom: 1px #000000; color: #000000; outline: none; cursor: pointer; text-decoration: none; ..
0,00 €
Lezyne CNC Cage Matara Kafesi
CNC ile şekillendirilmiş alüminyum matara kafesiTamamen CNC ile işlenmiş alüminyumdan üretilmiştir.  Teknik Özellikler Boyut/Ağırlık:  39gRenkler :    .tooltip_lezyne { border-bottom: 1px #000000; color: #000000; outline: none; cursor: pointer; text-decoration: ..
0,00 €
Lezyne Flow Cage HP Matara Kafesi
X-Tasarımlı kompozit matrix matara kafesiDayanıklı kompozit matrix malzemeden üretilmiştir. X tasarımı ile mataraları tüm ortamlarda güvenli bir şekilde tutar. Entegre şekilde gelen cırt pompa montaj kısmı ile pompalar rahatlıkla yan kısma sabitlenebilir. Geniş üst kısım ile mataralar rahatça alınabilir ve yerine koyul..
0,00 €
Lezyne Flow Cage Matara Kafesi
X-Tasarımlı kompozit matrix matara kafesiDayanıklı kompozit matrix malzemeden üretilmiştir. X tasarımı ile mataraları tüm ortamlarda güvenli bir şekilde tutar. Geniş üst kısım ile mataralar rahatça alınabilir ve yerine koyulabilir. Teknik ÖzelliklerAğırlık: 48gRenkler :   .tooltip_lezyne { ..
0,00 €
Lezyne Flow Cage SL-R Matara Kafesi
Sağ el uyumlu matara kafesiDayanıklı kompozit matrix malzemeden üretilmiştir. Mataraların sürüş esnasında kolay takılıp çıkarılması için sağ taraftan kesitlidir. Böylelikle yukarı çekme hareketi yerine hem yukarı hem de sağa çekme hareketi ile çıkarılabilir. Teknik ÖzelliklerBoyut/Ağırlık: 48gRenkler : &..
0,00 €
Lezyne Karbon Matara Kafesi
Süper Güçlü Karbon Matara KafesiFull karbon teknolojisi ile mükemmel dayanıklı. Optimize edilmiş oval şekli tüm mataraları güven içinde tutar. Entegre pompa tutucu ile gelmektedir. Oval tasarımlı vida delikleri ile montaj esnasında hassas ayar yapılabilir.Teknik ÖzelliklerRenk: Ağırlık : 35g .tooltip_..
0,00 €
Lezyne Karbon Matara Kafesi SL (Yandan Yükleme)
Yan Kısımdan Yüklemeli Süper Güçlü Karbon Matara KafesiFull karbon teknolojisi ile mükemmel dayanıklı. Optimize edilmiş oval şekli tüm mataraları güven içinde tutar. Entegre pompa tutucu ile gelmektedir. Oval tasarımlı vida delikleri ile montaj esnasında hassas ayar yapılabilir. Teknik Özellikler Renk:  Ağı..
0,00 €
Lezyne Power Cage Matara Kafesi
Alüminyum matara kafesiTamamen alüminyumdan üretilmiştir. Teknik ÖzelliklerBoyut/Ağırlık: 66gRenkler :   .tooltip_lezyne { border-bottom: 1px #000000; color: #000000; outline: none; cursor: pointer; text-decoration: none; position: relative; } ...
0,00 €
Gösterilen: 1 ile 8 arası, toplam: 8 (1 Sayfa)