GPS ÜrünleriLezyne GPS Kol Saati
Ciddi ve eğlence sporcular için yepyeni giyilebilir gps saatiLEZYNE GPS Kol saati, en son teknoloji düzeyine sahip giyilebilir bir teknolojidir.Cihaz içerisinde farklı formları birleştirerek kullanıcıya sunar. GPS : Yükseklik oranına göre atmosferik basıncı ölçen barometre, ivme ölçer ile sürüş hareketini algılar ..
0,00 €
Lezyne GPS Kol Saati (Kalp Atış Hızı Sensörü Dahil)
Ciddi ve eğlence sporcular için yepyeni giyilebilir gps saatiLEZYNE GPS Kol saati, en son teknoloji düzeyine sahip giyilebilir bir teknolojidir.Cihaz içerisinde farklı formları birleştirerek kullanıcıya sunar. GPS : Yükseklik oranına göre atmosferik basıncı ölçen barometre, ivme ölçer ile sürüş hareketini algılar ..
0,00 €
Lezyne GPS Macro Black
En son teknoloji ve interaktif özellikleri ile gelişmiş bir bisiklet bilgisayarıLEZYNE Macro GPS, en son teknoloji düzeyine sahip interaktif özelliklerle donatılmış, gelişmiş bir bisiklet yol bilgisayarıdır.Cihaz içerisinde üç farklı formu birleştirerek kullanıcıya sunar.GPS / GLONASS : Yükseklik oranına göre atmosferi..
0,00 €
Lezyne Micro C GPS  - Loaded (Kalp Atış Hızı Sensörü ve Hız/Kadans Sensörü Dahil)
Canlı renkli ekrana sahip kompakt bisiklet bilgisayarıLEZYNE Micro C GPS, en son teknoloji düzeyine sahip interaktif özelliklerle donatılmış ve kullanıcı deneyimini en üst düzeye çıkartmak için renkli ekrana sahiptir. Cihaz içerisinde üç farklı formu birleştirerek kullanıcıya sunar.GPS / GLONASS : Yükseklik oranın..
0,00 €
Lezyne Micro C GPS Kol Saati (Kalp Atış Hızı Sensörü Dahil)
Sporcular için tasarlanmış giyilebilir teknoloji! LEZYNE Micro C GPS Kol saati, en son teknoloji düzeyine sahip interaktif özelliklerle donatılmış ve kullanıcı deneyimini en üst düzeye çıkartmak için renkli ekrana sahiptir.  Cihaz içerisinde üç farklı formu birleştirerek kullanıcıya sunar. GPS / G..
0,00 €
Lezyne Super GPS  - Loaded (Kalp Atış Hızı Sensörü ve Hız/Kadans Sensörü Dahil)
En son teknoloji ve interaktif özellikleri ile gelişmiş bir bisiklet bilgisayarıLEZYNE Süper GPS, en son teknoloji düzeyine sahip interaktif özelliklerle donatılmış, gelişmiş bir bisiklet yol bilgisayarıdır.Cihaz içerisinde üç farklı formu birleştirerek kullanıcıya sunar.GPS / GLONASS : Yükseklik oranına göre atmosferi..
0,00 €
Lezyne Kalp Atış Hızı Sensörü
Lezyne Kalp Atış Hızı SensörüYüksek performanslı ve rahat kalp atış hızı sensörü. Maksimum verim için bluetooth ile %100 uyumludur. Hafifleştirilmiş polikarbonat yapısı ile saydamlaştırılmış ön yüzeyi, led uyarı ışığının rahatlıkla okunabilmesini sağlar. Efor esnasında vücudu rahatsız etmemesi için ensek bant içine kay..
0,00 €
Lezyne Hız / Kadans Sensörü (RPM Sensör) - Bluetooth Smart
Lezyne Geliştirilmiş İkisi bir arada Hız/Kadans SensörüYüksek performanslı Hız/Kadans sensörü. Maksimum verim için bluetooth smart ile %100 uyumludur. Hafifleştirilmiş polikarbonat yapısı ile maksimum dayanıklılığı sunarken, led uyarı ışığı rahatlıkla okunabilir. Topraktan çıkarılmış özel magnet geniş aralıklı çalışma ..
0,00 €
Lezyne GPS Gidon Tutucu Adaptör (31.8 mm)
Lezyne GPS Gidon Tutucu AdaptörüGeliştirilmiş gidon tutucu menteşeli X-Lock sistemi ve sert dayanıklı kompozit matriks gövdesi kauçuk takoz ile desteklenmiştir. Paslanmaz çelik civata ile sabitlenebilen adaptör, GPS bilgisayarı aero yapıya uygun bir şekilde konumlandırmanıza imkan sağlar. X-lock sistemi ile her tü..
0,00 €
Lezyne Kol Saati Gidon Tutucu Adaptör
Lezyne Kol Saati Gidon Tutucu Adaptörü25,4 mm ve 31,8 mm için uygundur .tooltip_lezyne { border-bottom: 1px #000000; color: #000000; outline: none; cursor: pointer; text-decoration: none; position: relative; } .tooltip_lezyne span { margin-left: -99..
0,00 €
Lezyne GPS Standart Bağlantı Adaptörü
Lezyne GPS Standart Bağlantı AdaptörüHer Lezyne GPS bilgisayarı standart montaj adaptörü ile birlikte gelmektedir. İki farklı çapta oring montaj lastiği bulunmaktadır. Bu da farklı gidon çapları için rahatlıkla kullanılmasını sağlar. X-Lock kompozit bağlantı adaptörü altında bulunan kauçuk takoz 9° lik açıyla..
0,00 €
Lezyne GPS Oring Set
Lezyne GPS Standart Bağlantı Adaptör Oring Seti3 adet küçük3 adet büyük .tooltip_lezyne { border-bottom: 1px #000000; color: #000000; outline: none; cursor: pointer; text-decoration: none; position: relative; } .tooltip_lezyne span { margin-lef..
0,00 €
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 12 (1 Sayfa)